Haber

Muzaffer Bilazer: “Oyuncularımı tebrik ediyorum, inanılmaz mücadele ediyorlar”

– Muzaffer Bilazer: “Oyuncularımı tebrik ediyorum, inanılmaz bir mücadele ortaya koydular”

ERZURUM – Erzurumspor FK Teknik Müdürü Muzaffer Bilazer, Altınordu maçı sonrası yaptığı açıklamada, “Oyuncularımı tebrik ediyorum, inanılmaz bir mücadele ortaya koyuyorlar.”

Spor Toto 1. Lig’in 18. haftasında Erzurumspor FK, evinde Altınordu’yu 2-1 mağlup etti. Çabaların ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Erzurumspor FK Teknik Menajeri Muzaffer Bilazer, “Bugünkü maç bizim için birçok yönden çok önemli ve değerliydi. Uzun süredir yaşadığımız sıkıntıyı deplasmanda biraz rahatlamaya çevirecektik. Onun adına çok mutluyum. Oyuncularım aslında son 6-7 maçtalar. Çok iyi oynuyorlar. Bazı maçlarda istediğimiz puanı alamadık. Son dönemde özellikle Gençlerbirliği ve Altınordu maçlarında bu skoru elde ettik” dedi.

Maçta uygun bir performans sergilediklerini ifade eden Bilazer, “Altınordu pas anlamında geniş alanda çok etkili olabilen bir takımdı. Bunun için de gerekli çalışmaları yaptık. Değerli olan bir gol yedikten sonraki tepkimdi. gol ve takım yeterli tepki gösterdi.Değerli bir dakikada skoru dengeledik.İkinci yarı gole kadar çok pozisyon bulduk ama değerlendiremedik.2-1’den sonra biraz daha topa ihtiyacımız vardı. Oyun “Farklı bir şekilde kazanabilirdik. Bu konuda her maçta bire bir düşüncelerimiz oldu. Bunun için daha çok çalışmamız gerekiyor. Daha isabetli paslarla skoru yükseltecek alanları yakaladık ama ne yazık ki arttıramadık. Oyuncularımı tebrik ediyorum, inanılmaz bir çaba harcıyorlar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu