Haber

THY’den ikinci tur için değişiklik, iade ve iptal hakkı verildi

Türk Hava Yolları (THY), 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu için yolcularına rezervasyon tarihini değiştirme, iptal veya iade hakkı tanıdığını duyurdu.

THY’nin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına 28 Mayıs’ı kapsayan seferler için bilet işlemlerinde kullanabilmeleri için ek haklar verildiği duyuruldu.

Açıklamada, 15 Mayıs 2023 – 28 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında Türkiye çıkışlı ve kayıtlı seyahatli olmak üzere 15 Mayıs 2023 ve öncesinde düzenlenen biletler için ücretsiz rezervasyon tarih değişikliği, iptali veya iadesinin yapılabileceği belirtildi. 11 Haziran 2023 (dahil) 15 Mayıs 2023-28 tarihleri ​​arasında Türkiye’ye gelen veya Türkiye’ye yurt içi ve yurt dışı gidiş-dönüş seyahati olan veya Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan yolcularımız. Mayıs 2023 ve seyahat planını 28 Mayıs 2023 tarihini içerecek şekilde değiştirmek isteyenlerin oy kullanmak üzere, 11 Haziran Yeni seyahat tarihleri ​​olan uçuşlarda, süreci 2023 (dahil) tarihine kadar almaları şartıyla en geç 31 Mart 2024 tarihine kadar yapılan rezervasyon değişiklikleri ), aynı güzergah bölgesinde olmak kaydıyla ücretsiz yapılacaktır.

İADE ŞARTLARI

Kullanılmayan biletlerin ücretinin kesintisiz olarak iade edileceğine dikkat çekilen açıklamada, “Yolculuk tamamlanmamış kısmen kullanılmış biletlerde, kullanılmayan uçuşların iade işlemi ücretsiz olarak yapılacaktır. bilet 31 Mart 2024 (dahil) tarihine kadar herhangi bir fiyat farkı ve cezası olmaksızın uzatılabilir.” bilgi verildi. (HABER MERKEZİ)

eskipazarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu