Teknoloji

Fall Guys İçeriği Final Fantasy 14’e Geliyor

Square Enix ve Mediatonic tarafından yapılan duyuruyla Final Fantasy 14 için Fall Guys içeriği geliyor. Ve sadece birkaç gün sonra. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  Alan Wake 2 Genişletme Paketleri Detaylı


Fall Guys İçeriği Final Fantasy 14 Yolunda

Bir MMORPG (Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu) türü olan Final Fantasy 14, Square Enix tarafından geliştirilmiş ve 2010 yılında PC için yayınlanan orijinal sürümün yerine geçerek Ağustos 2013’te PC ve PlayStation 3 için yayınlanmıştır. Sonraki yıllarda PlayStation desteği de gelmeye başlamıştır. 4, OS X ve PlayStation 5 de sağlandı. İçerik desteğinin tüm hızıyla devam ettiği oyun için sırada yeni bir iş birliği var. Fall Guys içeriği Final Fantasy 14’e geliyor.

31 Ekim – 31 Aralık 2023arasında Gold Saucer lokasyonunda yeni bir eğlence programı başlayacak. Etkinliğe katılmak için en az 15. seviyeye sahip bir karaktere sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca Just Crowningaround adlı aktivite görevini de tamamlamanız gerekecek.

Bu iki ihtiyacı karşılıyorsanız aslında Fall Guys tarzı bir maç olan Blunderville şovuna katılabileceksiniz. Aktiviteyi tamamlarsanız MGF kazanacaksınız. Bunları Gold Saucer sitesinden Fall Guys temalı ürünler satın almak için kullanabileceksiniz. Ayrıca karakter tepkileri, bir dizi evcil hayvan, saç boyaları ve Fall Guys tema müziğinin farklı bir varyasyonunu da alabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu