Haber

Bilge Nesli Piknikle Stres Atıyor…

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri’nin Bilge Nesil projesinde yer alan çocuklar, yoğun geçen bir yılın ardından gerginliği atmak için pikniğe geldi.

Zeytinburnu Bilgi Evleri’nin kendine güvenen, donanımlı, kendisine ve ailesine karşı sorumlu, yaşadığı çevreye duyarlı, kültürel değerlerini benimsemiş bireyler yetiştirmeyi amaçlayan Bilge Nesil projesine kısa bir ara verildi. yaz dönemi Bilge Kemer projesi öğrencileri geçen yılın yoğun stresini piknik düzenlemesi ile attılar. Bilge Kuşak üyelerinin Zeytinburnu’ndaki tüm Bilişim Evleri’ne entegrasyonunu sağlamak amacıyla Beykoz’da düzenlenen organizasyonda 390 üye bir araya geldi.

BİRÇOK AKTİVİTE VE EĞLENCE BİR ARADA

Sabah erken saatlerde Beykoz’daki piknik alanına keyifli bir kahvaltının ardından gelen üyeler, bu keyifli günü mangal keyfi ile kutlarken, çuval yarışı, yumurta yarışı, yakan top, voleybol, futbol ve ip atlama eklediler. Öğretmenleri eşliğinde gerçekleştirilen etkinliklerle sosyalleşmenin yanı sıra doğanın tadını çıkaran üyeler, günlerini memnun bir şekilde tamamlayarak pikniği sonlandırdı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

sarayduzu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu