Haber

AK Parti Kocaeli SKM 700 kişi ile çalışacak

AK Parti Kocaeli İl Seçim Uyum Merkezi (SKM) Başkanı Av. Alper Doğan, il ve ilçelerle birlikte yaklaşık 700 kişilik bir grupla çalışacaklarını kaydetti.

AK Parti Kocaeli’de 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri için çalışmalar sürüyor. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Av. Alper Doğan’ın İl SKM Başkanı olduğunu açıkladı. Doğan, göreve başlar başlamaz ilçe SKM başkanlarının atamalarını tamamladıktan sonra il ve ilçelerde başkan yardımcıları ve komisyon başkanlarını da belirlediklerini kaydetti.

İl SKM Başkanlığına bağlı başkan yardımcıları ve komisyonlarda 70 kişinin görev yapacağını belirten ilçelerle birlikte bu sayı 700’ün üzerine çıktı. “Kritik süreçleri başarıyla tamamlamış güçlü kadrosuyla bugünlere geldi. Bu hatıra bizim en büyük zenginliğimizdir. Dolayısıyla bu süreçte geçmişten bugüne tüm teşkilatımızla birlikte çalışacağız” dedi. Doğan, görev dağılımının ardından İl SKM grubu ile ilk toplantısını gerçekleştirdi. – KOCAELİ

keleshaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu