Haber

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu’nun Yayınlanan 1 Mayıs Mesajı

AK Parti Kümelenme Başkan Yardımcısı Muhammet Emin Akbaşoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Akbaşoğlu mesajında, keyifli olan her işin arkasında çok çalışma ve emek olduğuna dikkat çekti.

2023 yılının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonuyla çalışanıyla, patronuyla, sendikasıyla herkesin, her kesimin ve her vatandaşın büyüme yılı olacağını vurgulayan Akbaşoğlu, şunları kaydetti:

“Yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve cari fazlaya dayalı ülke ekonomisi. ekonomi Yurt dışına bağımlı olduğumuz güçle sisteme entegre ettiğimiz milli ve yerli doğal gazın muazzam ekonomik katkısıyla hep birlikte çok daha müreffeh günlere inşallah hep birlikte ulaşacağız. Başta çalışma arkadaşlarımız olmak üzere toplumun her kesiminin alım gücünü artırmaya devam edeceğiz. Türkiye, üzerindeki kirli oyunları bozarak yoluna daha büyük ve güçlü bir şekilde devam edecektir. Ülkemizin her köşesinde ve Çankırı’da alın teriyle, alın teri ile üreten emekçi kardeşlerimizi canı gönülden kutluyor, kendilerine ve ailelerine sağlık, esenlik, huzur ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu