Ekonomi

ABD’li kripto şirketi Ripple, Metaco’yu satın aldı

Ripple’dan yapılan açıklamada, söz konusu satın alma ile şirketin her türlü kripto varlığını depolamak, aktarmak ve takas etmek için teknoloji sağlayan kurumsal çözümlerini genişleteceği bildirildi.

Metaco, Ripple’ın müşteri tabanına erişim, yeni talebi karşılamak için sermaye ve bankacılık ve kurumsal müşterilere olan taahhüdünü yerine getirmeye devam edecek kaynaklar yoluyla büyümesini önemli ölçüde hızlandıracak, satın alma maliyeti 250 milyon dolardı.

Ripple İcra Kurulu Başkanı (CEO) Brad Garlinghouse yaptığı açıklamada, Metaco’nun yönetici kadrosu ve müşteri geçmişi ve kurumsal dijital varlık gözetimi ile kanıtlanmış bir konumda olduğuna işaret ederek, “Bilançomuzun ve finansal gücümüzün gücü sayesinde. Ripple, kripto altyapısı için kritik alanlarda avantajımızı koruyabiliyor. “Metaco ile çalışmak, büyüyen ürün yelpazemiz ve genişleyen küresel ayak izimiz için çok önemlidir.” sözlerini kullandı.

Ripple’ın pazar gücü artırılacak

Metaco Kurucusu ve CEO’su Adrien Treccani de misyonlarının kurumların dijital varlık ekonomisinde başarılı olmalarını sağlamak olduğunu vurguladı ve satın alma anlaşmasının Metaco’nun Ripple’ın ölçeğini ve pazar gücünü kullanarak hedeflerine ulaşmasını ve müşterilerine değer katmasını sağlayacağını belirtti. Daha hızlı.

habercermik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu